Čas na serveru 17:03:45

Teodor Josef Mousson
Na dvorku

Id: 356402

Na dvorku

  •  / Na dvorku / Teodor Josef Mousson

olej/plátno, rozměr 33 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti obraz odborně restaurován, poškozený rám, provenience Villás Galéria és Aukciósház, Maďarsko viz foto

zobrazeno: 6505x

Vyvolávací cena:

35 000