Čas na serveru 05:49:48

Teodor Josef Mousson
Na trhu

Id: 233303

Na trhu

  •  / Na trhu / Teodor Josef Mousson

olej/karton, rozměr 31,3 x 23,1 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

zobrazeno: 4329x

Vyvolávací cena:
11 000

70 000

Účastníci: 20

Příhozy: 65