Čas na serveru 05:52:59

Teodor Josef Mousson
Na trhu

Id: 239801

Na trhu

  •  / Na trhu / Teodor Josef Mousson

olej/karton, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

zobrazeno: 1621x

Vyvolávací cena:
18 000

29 000