Čas na serveru 10:29:22

Teodor Josef Mousson
Na trhu v Sečovciach

Id: 301901

Na trhu v Sečovciach

  •  / Na trhu v Sečovciach / Teodor Josef Mousson

olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, značeno vpravo dole, obraz má volné plátno, v minulosti značně vypadaná malba, neodborně zrestaurováno v celé ploše obrazu, autentičnost obrazu se opírá o přiložený písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 8262x

Vyvolávací cena:
8 000

34 000