Čas na serveru 23:36:35

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 223602

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Teodor Josef Mousson

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto

zobrazeno: 8112x

Vyvolávací cena:
15 000

145 000