Čas na serveru 02:58:13

Teodor Josef Mousson
Pařížský motiv

Id: 20502

Pařížský motiv

  •  / Pařížský motiv / Teodor Josef Mousson

olej/plátno/karton, rozměr 25,8 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 3197x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

2.3.2016, 21:36:00

2.3.2016 18:17 12 000 Kč