Čas na serveru 18:35:32

Teodor Josef Mousson
Rodina

Id: 323911

Rodina

  •  / Rodina / Teodor Josef Mousson

olej/deska, rozměr 35 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek z Diela v Bratislavě, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3258x

Vyvolávací cena:

43 000