Čas na serveru 05:13:19

Teodor Rotrekl
Akt

Id: 35010

Akt

  •  / Akt / Teodor Rotrekl
  •  / Akt / Teodor Rotrekl
  •  / Akt / Teodor Rotrekl
  •  / Akt / Teodor Rotrekl

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, vlevo dole 14/20, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3519x

Vyvolávací cena:
800

4 300