Čas na serveru 04:22:46

Teodor Rotrekl
Kosmický motiv I.

Id: 234603

Kosmický motiv I.

  •  / Kosmický motiv I. / Teodor Rotrekl

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 21736x

Vyvolávací cena:

34 488

Příhozy: 77