Čas na serveru 16:18:14

Teodor Rotrekl
Kosmický motiv II.

Id: 234604

Kosmický motiv II.

  •  / Kosmický motiv II. / Teodor Rotrekl

tempera/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, sklo z vnitřní strany znečištěno

zobrazeno: 19330x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 64