Čas na serveru 07:20:32

Teodor Rotrekl
Mars I

Id: 364202

Mars I

  •  / Mars I / Teodor Rotrekl
  •  / Mars I / Teodor Rotrekl
  •  / Mars I / Teodor Rotrekl
  •  / Mars I / Teodor Rotrekl
  •  / Mars I / Teodor Rotrekl

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 47,5 x 35 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize T. Rotrekl Svět fantazie viz foto

zobrazeno: 2237x

Vyvolávací cena:

46 000