Čas na serveru 14:12:43

Teodor Rotrekl
Phobos II

Id: 364201

Phobos II

  •  / Phobos II / Teodor Rotrekl

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 44,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize T. Rotrekl Svět fantazie viz foto

zobrazeno: 1765x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 55