Čas na serveru 07:43:36

Teodor Rotrekl
Řez plazmovým motorem

Id: 341203

Řez plazmovým motorem

  •  / Řez plazmovým motorem / Teodor Rotrekl

kvaš/karton, rozměr malby 35 x 40 cm, neznačeno, jedná se o originální ilustraci ke knize Šest dnů na vlně 1 viz foto, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6783x

Vyvolávací cena:

28 100