Čas na serveru 18:05:19

Theodor Funck
Hrad u jezera

Id: 37503

Hrad u jezera

  •  / Hrad u jezera / Theodor Funck

olej/plátno, rozměr 48 x 66 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2406x

Vyvolávací cena:
3 200

14 000