Čas na serveru 12:43:29

Theodor Pištěk
Král a generál

Id: 428504

Král a generál

  •  / Král a generál / Theodor Pištěk

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 25 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vzniklo jako návrh kostýmů pro animovaný film

zobrazeno: 2105x

Vyvolávací cena:

39 000