Čas na serveru 06:36:31

Theodor Pištěk
Náčelník

Id: 428501

Náčelník

  •  / Náčelník / Theodor Pištěk
  •  / Náčelník / Theodor Pištěk
  •  / Náčelník / Theodor Pištěk

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 35 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vzniklo jako návrh kostýmů pro animovaný film

zobrazeno: 1776x

Vyvolávací cena:

33 000