Čas na serveru 20:49:59

Theodor Pištěk
Žoldáci

Id: 428503

Žoldáci

  •  / Žoldáci / Theodor Pištěk
  •  / Žoldáci / Theodor Pištěk
  •  / Žoldáci / Theodor Pištěk

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 24,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vzniklo jako návrh kostýmů pro animovaný film

zobrazeno: 1345x

Vyvolávací cena:

31 000