Čas na serveru 09:31:52

Theodor Stundl
Při toaletě

Id: 22803

Při toaletě

  •  / Při toaletě / Theodor Stundl

bronzová plastika, výška sochy 67 cm, celková výška 76 cm, signováno na podstavci, přelom 19. a 20. století, původní stav

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:
14 000

41 000