Čas na serveru 13:39:25

Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence

Id: 498

Romantická krajina u Provence

  •  / Romantická krajina u Provence / Theodore Rousseau

olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy

zobrazeno: 10768x

Vyvolávací cena:
20 000

82 000

Příhozy: 63