Čas na serveru 16:24:35

Thomas de Keyser
Šlechtický dvojportrét

Id: 394022

Šlechtický dvojportrét

  •  / Šlechtický dvojportrét / Thomas de Keyser

olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, původní plátno v minulosti restaurováno podlepením novým plátnem, přiložena laboratorní zpráva a dále znalecký posudek Zory Grohmanové

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:
15 000

90 001

Příhozy: 76