Čas na serveru 09:07:24

Thomas Theodor Heine
Horské jezero

Id: 137703

Horské jezero

  •  / Horské jezero / Thomas Theodor Heine

olej/karton, rozměr 33,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7241x

Vyvolávací cena:
1 200

11 500

Příhozy: 49