Čas na serveru 15:55:54

Tom Kelley
Marilyn Monroe - Red Velvet

Id: 421601

Marilyn Monroe - Red Velvet

  •  / Marilyn Monroe - Red Velvet / Tom Kelley

velkoformátová fotografie/cibachrom tisk, rozměr listu 95 x 74 cm, značeno a číslováno autorem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ikonická póza #2, vznik 80. léta min. století, předloha pro kalendář Golden Dreams, fotografie se objevila v 1. vydání časopisu Playboy, fotografie na několika místech pomačkaná, stav viz foto

zobrazeno: 763x

Vyvolávací cena:

10 500