Čas na serveru 07:57:57

Tom Kelley
Marilyn Monroe - Red Velvet Collection (double exposure)

Id: 463302

  •  / Marilyn Monroe - Red Velvet Collection (double exposure) / Tom Kelley

velkoformátová fotografie/cibachrom tisk, rozměr ve výřezu 49,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1592x

Vyvolávací cena:

14 500