Čas na serveru 09:20:09

Tomáš Bím
Alpa

Id: 391408

Alpa

  •  / Alpa / Tomáš Bím
  •  / Alpa / Tomáš Bím
  •  / Alpa / Tomáš Bím

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2243x

Vyvolávací cena:

8 000