Čas na serveru 13:41:14

Tomáš Bím
Delfín

Id: 377406

Delfín

  •  / Delfín / Tomáš Bím
  •  / Delfín / Tomáš Bím
  •  / Delfín / Tomáš Bím

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47 cm, značeno,datováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 330x

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

2022,10-1,17,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu