Čas na serveru 08:59:49

Tomáš Bím
Delfín

Id: 377406

Delfín

  •  / Delfín / Tomáš Bím
  •  / Delfín / Tomáš Bím
  •  / Delfín / Tomáš Bím

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47 cm, značeno, datováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1984x

Vyvolávací cena:
1 200

14 500

Příhozy: 57