Čas na serveru 06:29:31

Tomáš Bím
Konvolut dvou kusů

Id: 389102

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Tomáš Bím

1) Kaktus - litografie/papír, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a číslováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, 2) Stan - litografie/papír, rozměr listu 16,5 x 11,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2733x

Vyvolávací cena:

3 400

2022,11-1,28,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu