Čas na serveru 00:31:45

Tomáš Bím
Maringotka

Id: 178305

Maringotka

  •  / Maringotka / Tomáš Bím
  •  / Maringotka / Tomáš Bím
  •  / Maringotka / Tomáš Bím

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4259x

Vyvolávací cena:

45 000

Účastníci: 20

Příhozy: 77