Čas na serveru 00:19:35

Tomáš Bím
Na plovárně

Id: 203007

Na plovárně

  •  / Na plovárně / Tomáš Bím
  •  / Na plovárně / Tomáš Bím

litografie/papír, rozměr listu 78,5 x 60 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:

3 800