Čas na serveru 23:59:36

Tomáš Bím
Na pouti

Id: 332501

Na pouti

  •  / Na pouti / Tomáš Bím
  •  / Na pouti / Tomáš Bím
  •  / Na pouti / Tomáš Bím

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3000x

Vyvolávací cena:

18 160

Příhozy: 57