Čas na serveru 05:08:28

Tomáš Bím
Perioda a Ch.

Id: 240408

Perioda a Ch.

  •  / Perioda a Ch. / Tomáš Bím
  •  / Perioda a Ch. / Tomáš Bím
  •  / Perioda a Ch. / Tomáš Bím

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, novodobě rámováno

zobrazeno: 1790x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 56