Čas na serveru 03:16:58

Tomáš Bím
Pocta Lhotákovi

Id: 279007

Pocta Lhotákovi

  •  / Pocta Lhotákovi / Tomáš Bím

barevná kresba/papír, rozměr kresby 14 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6408x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 53