Čas na serveru 23:53:28

Tomáš Bím
Pod vrcholem

Id: 511304

Pod vrcholem

  •  / Pod vrcholem / Tomáš Bím
  •  / Pod vrcholem / Tomáš Bím
  •  / Pod vrcholem / Tomáš Bím

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 272x

Vyvolávací cena:

2 700

2024,09-1,09,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu