Čas na serveru 12:59:15

Tomáš Bím
Pokoj č. 26

Id: 410506

Pokoj č. 26

  •  / Pokoj č. 26 / Tomáš Bím
  •  / Pokoj č. 26 / Tomáš Bím
  •  / Pokoj č. 26 / Tomáš Bím

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2504x

Vyvolávací cena:

5 100