Čas na serveru 00:00:37

Tomáš Bím
Rolety

Id: 2153

Rolety

  •  / Rolety / Tomáš Bím

litografie/papír, velikost tisku 49 x 65 cm, signováno uprostřed dole, datováno 88, č. listu 55/100, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:
1 200

4 800