Čas na serveru 03:45:30

Tomáš Bím
Stromovka

Id: 59606

Stromovka

  •  / Stromovka / Tomáš Bím
  •  / Stromovka / Tomáš Bím
  •  / Stromovka / Tomáš Bím
  •  / Stromovka / Tomáš Bím

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2160x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 73