Čas na serveru 03:08:04

Tomáš Bím
Tenisový kurt

Id: 41605

Tenisový kurt

  •  / Tenisový kurt / Tomáš Bím
  •  / Tenisový kurt / Tomáš Bím
  •  / Tenisový kurt / Tomáš Bím

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 37 cm, signováno uprostřed dole, datováno 88, č. 58/100, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:

2 600