Čas na serveru 02:54:43

Tomáš Bím
U moře

Id: 194812

U moře

  •  / U moře / Tomáš Bím
  •  / U moře / Tomáš Bím
  •  / U moře / Tomáš Bím

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, signováno, datováno, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

8 600