Čas na serveru 04:36:01

Tomáš Bím
Zahradní zátiší

Id: 283203

Zahradní zátiší

  •  / Zahradní zátiší / Tomáš Bím

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1423x

Vyvolávací cena:

13 500