Čas na serveru 02:02:33

Tomáš Bím
Žluté opuncie

Id: 424403

Žluté opuncie

  •  / Žluté opuncie / Tomáš Bím
  •  / Žluté opuncie / Tomáš Bím
  •  / Žluté opuncie / Tomáš Bím

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 17,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 49