Čas na serveru 22:21:49

Tomáš Hřivnáč
Záda

Id: 1909

Záda

  •  / Záda / Tomáš Hřivnáč
  •  / Záda / Tomáš Hřivnáč

olej/plátno, rozměr plátna 85 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 01, olištováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4093x

Vyvolávací cena:
7 500

11 380