Čas na serveru 23:09:00

Tomáš Polcar
Rezonance 14013

Id: 324605

Rezonance 14013

  •  / Rezonance 14013 / Tomáš Polcar

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno na zadní straně nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1483x

Vyvolávací cena:

34 200

Příhozy: 59