Čas na serveru 08:32:54

Trpimír Ivančevič
Sedící akt

Id: 211523

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Trpimír Ivančevič

patinovaná sádra, celková výška včetně dřevěného podstavce 68 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, podstavec je volně oddělitelný, na povrchu oděrky

zobrazeno: 647x

Vyvolávací cena:

8 000