Čas na serveru 05:54:57

V. Příhoda
Benátky

Id: 32403

Benátky

  •  / Benátky / V. Příhoda
  •  / Benátky / V. Příhoda
  •  / Benátky / V. Příhoda

olej/plátno/karton, rozměr 53 x 61 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1212x

Vyvolávací cena:
1 800

3 400