Čas na serveru 06:37:05

V. Příhoda
Káhira

Id: 250909

Káhira

  •  / Káhira / V. Příhoda
  •  / Káhira / V. Příhoda
  •  / Káhira / V. Příhoda

olej/plátno, rozměr 63 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena:
1 200

14 500