Čas na serveru 05:09:19

V. Příhoda
Káhira

Id: 21603

Káhira

  •  / Káhira / V. Příhoda
  •  / Káhira / V. Příhoda
  •  / Káhira / V. Příhoda

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3432x

Vyvolávací cena:

10 500