Čas na serveru 06:18:10

V. Příhoda
Na pobřeží

Id: 113910

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / V. Příhoda
  •  / Na pobřeží / V. Příhoda
  •  / Na pobřeží / V. Příhoda

olej/karton, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1126x

Vyvolávací cena:

2 062