Čas na serveru 04:01:09

Václav Vojtěch Novák
Jarošov

Id: 2124

Jarošov

  •  / Jarošov / Václav Vojtěch Novák

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, odřeniny na rámu, původní stav

zobrazeno: 3575x

Vyvolávací cena:

14 000