Čas na serveru 13:14:15

V. Valenta
Průhled lesem

Id: 53305

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / V. Valenta

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1449x

Vyvolávací cena:
500

500

24.11.2016, 19:30:00

7.11.2016 23:32 500 Kč