Čas na serveru 09:25:57

V. Voroncov
Na pohovce

Id: 188509

Na pohovce

  •  / Na pohovce / V. Voroncov
  •  / Na pohovce / V. Voroncov
  •  / Na pohovce / V. Voroncov

olej/plátno, rozměr 51 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:
700