Čas na serveru 16:19:13

V. Voroncov
Návrat z lovu

Id: 100508

Návrat z lovu

  •  / Návrat z lovu / V. Voroncov

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu

zobrazeno: 1654x

Vyvolávací cena:
1 800